BGMI Livik: 25 січня оголошено розкриття наслідків за 4 50 000 рупій

Лише за кілька тижнів до великого фіналу BGIS, у якому Team Skylightz Gaming завоювала корону перших чемпіонів, Krafton вже оголосив наступний турнір. BGMI Livik: Aftermath Showdown — це набагато менший турнір, який, швидше за все, проходитиме протягом одного дня.

У турнірі візьмуть участь 13 команд, до складу яких входять досить гучні імена, серед яких і Mortal. Турнір має досить великий призовий фонд у 4 50 000 рупій і розпочнеться 25 січня о 17:00. Турнір транслюватиметься на офіційному Youtube-каналі BGMI.

Крафтон поки не уточнив формат турніру і як саме будуть визначатися сетки команд. З огляду на те, що в міксі всього 13 команд, турнір, швидше за все, складатиметься з 5-6 матчів на день.

• Команда Антарамі

Ці команди змагатимуться за перше місце, але Крафтон ще не розділив трійку призових та індивідуальні нагороди, якщо такі є. Швидше за все, незабаром з’явиться більше інформації.

Сцена BGMI esports все ще знаходиться в зародковому стані, але вона розвивається досить високими темпами. BGIS 2021 привернув велику увагу, оскільки величезна аудиторія налаштувалася, щоб спостерігати, як найкращі конкурентоспроможні гравці країни борються за першість у королівській битві.

У запеклій боротьбі перемогла та посіла перше місце команда Skylightz Gaming. Команда TSM йшла на п’яти Skylightz, відстаючи лише на 3 очки в кінці. Команда XO посіла третє місце після того, як тривалий час лідирувала в таблиці у Гранд-фіналі.